CATERİNG HİZMETİ

CATERİNG HİZMETİ

about1-bottom-back

CATERİNG HİZMETİMİZ

Ankara Balgat bölgesinde bulunan Patika Cafe&Restaurant işletmemizde dilediğiniz şekilde seçtiğiniz menülerden işyerlerinize yemek sipariş edebilir veya özel günlerdeki yemekler için de sipariş verebilirsiniz.

Catering hizmetimiz ile uygun fiyatlı ve lezzetli yemekler ile işletmelerin isteğine göre menülerimiz hazırlanmaktadır. Hazırlanan menüler uygun bütçe kontrolü ile işletmeler açısından son derece önem teşkil etmektedir. Bölgedeki firmalara kıyasla işletmemiz uygun fiyatlı menüler sunmaktadır.

Patika ev yemekleri olarak belirli sayıdan itibaren istenilen yerlere servis yapılmaktadır. Ayrıca yine belirli sayıdan itibaren verilen siparişlerde tecrübeli şeflerimiz işyerinin mutfağında yemeklerini hazırlamaktadır. Daha fazla bilgi almak için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

about-banner

CATERİNG HİZMETİ NEDİR?

Catering yemek ziyafeti manasına gelmektedir. Ülkemizde genel anlamda yemek organizasyon şirketlerine verilen isim olarak bilinmektedir. Catering Hizmeti sunan firmalar işyerlerine uygun fiyatlı yemekler hazırlamaktadırlar. Özel günler, hastaneler, okullar, devlet kurumları, işyerleri, özel şirketlere yemek yaparak uygun bütçeli ve pratik yemek sunmaktadırlar. Ülkemizde catering hizmeti 1980'li yıllarda başlamış olup günümüze kadar yaygınlaşarak devam etmiştir.

Ankara Balgat bölgesinde bulunan Patika Cafe&Restaurant Catering Hizmetimizde mevsimine göre seçilen ürünler ile yemekler yapılmaktadır. Kalori hesabına göre belirlenen menülerimizde müşteri odaklı hazırlanmakta ve uygun bütçe ile sunulmaktadır. Caterin Hizmetimizden yararlanmak için PATİKA Cafe&Restaurant " adresinden veya 0312 474 05 05 numaradan iletişim kurabilirsiniz.